Banner; sitenizin, sattığınız ürünün ya da verdiğiniz hizmetin daha fazla kişi tarafından görünmesine yardımcı oluyor. İnternet tabanlı satış firmalarınca uzun süredir kullanılan banner, son dönemde eski ilgisini yitirmiş gibi görünse de yapılan araştırmalar banner reklamların marka imajını daha fazla güçlendirdiğini söylüyor.

Banner, pankart, afiş poster gibi anlamlara gelse de tam olarak bunların hiçbiri değildir ancak bunları da kapsar. Banner reklam nedir için kısaca web sitelerinin içine tanıtım ve reklam yapmak amacıyla yerleştirilen görsellerdir cevabı verilebilir.

Önemli bir kurumsal iletişim öğesi olan banner, web sitesinin başlık kısmının hemen altında yer alır ve genellikle logo ile birlikte kullanılır. Marka imajındaki önemi ise banner afişlerinin bu konumlandırmasından kaynaklanmaktadır.

Web sitenizde yayınlanmasını istediğiniz görsel reklamlarının belirli banner ölçüleri içinde olması gerekmektedir ve bunun sebebi de sitenizin arama motorları ile uyumlu çalışabilmesidir.Güncel Soft sizler için en uygun ve modern banner tasarımlarını hazırlamaktadır.

- Bize Ulaşın

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

- Bize Mesaj Atın

Başarılı! Mesajınız Bize Ulaştı.
Hata! Mesaj Gönderilirken Bir Sorun Çıktı.