Web yazılım Nedir ; web sitenizde olmasını istediğiniz tüm eklentilerin ve kontrollerin bir arada olması demektir. İnternet kullanıcılarının belki de en merak ettiği konulardan biri olan web sitesinin nasıl yapıldığı konusu web yazılım ile gerçekleşmektedir. Web yazılımı sayesinde gerçekleşen bu durum kullanıcının görebildiği ve kullanıcının göremediği kısım olarak iki aşamaya ayrılmaktadır.

Kullanıcının görebildiği aşamada; web sitesinin tasarımı, logosu ve içeriği yer almaktadır. Kullanıcının göremediği aşamada web sitesinin beyni olarak adlandırılabilecek olan aşamadır. Bu aşamada kullanıcının web sitesini güvenli, rahat ve sorunsuz kullanması amaçlanır. Özellikle sosyal medya, E-Ticaret, bankacılık vb. alanların yaygın olarak kullanıldığı bugünlerde kullanıcı bilgilerinin güvenliği büyük önem taşımaktadır.

Kullanıcıların ziyaret ettiği alan adında içeriğe, hizmete, ürünlere etkileşimli bir şekilde ve bir bütünlük içerisinde ulaşmasını sağlayan alt yapı işlemidir. Bu alt yapıyı oluştururken yani Web Yazılımı yapılırken farklı yazılım dilleri kullanılabilir. Firma olarak geliştirdiğimiz web yazılımı ile; bireysel veya kurumsal firmaların istekleri analiz edilerek, geliştirmeye açık güvenilir ve modüler bir yapıya sahip bir yazılım ortaya çıkarılmaktadır. Kesinlikle hazır paket programlar kullanılmamaktadır. Web Yazılımın her aşamasını Globalmedya ekibi oluşturduğu için sonrasında geliştirmelere açık, güvenlik açığı olmayan, son teknolojiyi takip eden bir alt yapı oluşturulur.

Web yazılımını web sitenizde istediğiniz farklı özellikler için kullanabilirsiniz. Bir örnekle açıklamamız gerekirse, internet sitenizde bir yönetim paneli istiyorsunuz diyelim ve bu panel sayesinde sitenizin içeriğini değiştirebilmek, sayfalarını ve kullanıcılarını yönetebilmek, yeni içerikler eklemek istiyorsunuz. Tüm bunları yapabilmeniz için tek yapmanız gereken web yazılımı kullanımıdır. Eğer web yazılımı hakkında bir bilginiz yoksa projenizi oluşturabilmeniz adına Güncel Soft hizmetinizdedir.

- Bize Ulaşın

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

- Bize Mesaj Atın

Başarılı! Mesajınız Bize Ulaştı.
Hata! Mesaj Gönderilirken Bir Sorun Çıktı.