Tanıtım videosu veya tanıtım filmi, işletmeler, şirketler, kuruluşlar veya şahıslar için hazırlanan ve kullanılan video içeriklerdir.

Tanıtım filmi, izleyenler üzerinde, görsel ve işitsel etkisi nedeniyle hafızalarda yer alır ve kolayca hatırlanır. Bir broşür okunurken algılama sadece göz ile yapılır. Ancak bir tanıtım filmi izlenirken hem gözümüzle görüntüleri algılarız hem de videoya uygun olarak ve kaliteli bir şekilde seslendirilmiş şekilde metnini duyarız. Bu nedenle pek çok kurumsal firma görsel tasarımlar yaptırmak yerine kurumsal tanıtım filmi tercihinde bulunarak yüksek standartları yakalamayı arzu eder.

İyi bir tanıtım filmi ya da kurumsal tanıtım filmi yapımına başlamadan önce tanıtım videosu içerisinde yer almasını istediğiniz bilgilerin, kullanılacak tekniklerin, ekipmanların kısacası akışı, kurgusu yapılmış bir tanıtım videosunun çalışma planına ihtiyacınız vardır. Bu planlamayı yapmak için alanında uzman bir ekip ile çalışmanız işinizi kolaylaştırır.

Uzman ve yaratıcı bir ekip ile çalışmadığınız durumda genelde sonuç büyük bir hüsrana dönüşebilir. Güncel Soft, firmanıza hazırlamış olduğu tanıtım videosu ile değer katacaktır.

- Bize Ulaşın

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

- Bize Mesaj Atın

Başarılı! Mesajınız Bize Ulaştı.
Hata! Mesaj Gönderilirken Bir Sorun Çıktı.