Web Sitesi Yazılımı

Web sitesi yazılımı kullanıcıların ziyaret ettiği alan adında içeriğe, hizmete, ürünlere etkileşimli bir şekilde ve bir bütünlük içerisinde ulaşmasını sağlayan alt yapı işlemidir. İşletmenize en uygun, hızlı ve modern web sitesine sahip olun.


Daha Fazlası

Domain ve Hosting

Domain, Türkçedeki kullanımı ile “Alan Adı”, başka bir deyişle sitenizin dijital dünyadaki adresidir. Hosting ise sitenize ait tüm içeriklerinizin depolandığı yerdir.İşletmenize En Uygun Alan Adına ve En Hızlı Sunucuya Sahip Olun.


Daha Fazlası

Google Reklamcılığı

Google Ads: Önceki ismiyle Google AdWords, Google arama motoru sonuçlarında, Google iş ortağı internet sitelerinde veya YouTube içerisinde reklam vermenizi sağlayan bir çevrimiçi pazarlama aracıdır. Doğru Anahtar Kelimeler İle Web Sitenizi En Üst Sıralara Çıkarın.


Daha Fazlası

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi; Sanal alemdeki sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını,marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu bir şekilde yönetilmesine verilen addır. Sosyal medya içerik yönetimini profesyonel ellere bırakın.


Daha Fazlası

Logo Video Yapımı

Hareketli Logo Videosu, işletmeler, şirketler, kuruluşlar veya şahıslar için hazırlanan ve kullanılan bir video çalışmasıdır. Hareketli logo videonuzu, kendi videolarınızın giriş ve çıkışlarında kullanabilirsiniz. Hareketli logo videoları ile işletmenize değer katın.


Daha Fazlası

Firma Tanıtım Videosu

Tanıtım videosu veya tanıtım filmi, işletmeler, şirketler, kuruluşlar veya şahıslar için hazırlanan ve kullanılan video içeriklerdir. Tanıtım videolarını diğer videolardan ayıran en büyük özellik tanıtım videolarının reklam tabanlı olmamasıdır. Modern firma tanıtım videoları ile farkınızı ortaya koyun.


Daha Fazlası

Banner Tasarımları

Banner, reklam ve tanıtım amaçlı hazırlanan, web siteleri, mobil uygulamalar ve gazetelerde başlık, içerik içinde ya da alt kısımda yer alabilecek ölçülerde ya da afiş olarak, tasarlanmış kurumsal iletişim öğesidir. Genelde logo ile bütünleşik olarak kullanılır. Banner tasarımlarınızı profesyonel ellere bırakın.


Daha Fazlası

SSL Sertifikası

SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. Web Sitenizdeki Güvenli Değil Yazısını Ortadan Kaldırın.


Daha Fazlası

Marka Tescili

Marka tescili isminizin yasal olarak koruma altına alınmasıdır. Marka tescili sayesinde 3. kişilerin marka üzerinden gelir elde etmesi ya da başka bir şekilde kullanması mümkün değildir. Markanızı hemen tescil edin.


Daha Fazlası

SEO Çalışmaları

SEO, web sitelerinin başta Google olmak üzere, tüm arama motorlarının sonuçlarında üst sıralarda yer alabilmesi için yapılan bir optimizasyon çalışmasıdır. Site içi SEO ile web siteleri kullanıcı deneyimi dahilinde geliştirilir. Site dışında ise popülerliğinin artırılması sağlanır. Doğru SEO çalışmaları ile web sitenizi üst sıralara çıkarın.


Daha Fazlası

- Bize Ulaşın

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

- Bize Mesaj Atın

Başarılı! Mesajınız Bize Ulaştı.
Hata! Mesaj Gönderilirken Bir Sorun Çıktı.