Google Ads, Google aracılığıyla ulaşılabilen hemen her yerde reklam yayınlamanızı sağlayan bir reklamcılık hizmetidir. Pek çok arama motoru bu hizmeti sunsa da Google’ın Türkiye’de açık ara en çok kullanılan arama motoru olması, bu hizmeti e-ticaret siteleri için daha önemli hale getirmektedir.

Google ADS sistemini tam anlamı ile kullanmak ve yüzde yüz fayda elde etmek için SEO sistemi ile de uyumlu olmasına özen göstermek gerekmektedir. SEO olmadan yapılan AdWords aracının sonuçları istenilen başarıyı sağlamaz. Tam uyumu tercih edilecek bir çalışmanın ardından istenilen başarının elde edilmesi hayal değildir.

Google hesabı üzerinden yapılacak etkili bir anahtar sistemi başarının en önemli ipucudur. Reklam oluşturmak için anahtar kelime tercihine dair fikir sahibi olmak gerekir. Kampanyaya uyum sağlayacak ve en kapsamlı şekilde kampanyayı temsil edebilecek olan kelimeler anahtar olarak kullanılmaya uygundur. Bu aşamada rakiplerin de düşünceleri önem taşır. Yani rakiplerin kullanacağı anahtar kelimeler de göz önüne alınmalı ve en doğru kelimeye karar verilmelidir

Son aşamada genel ayarların yapılması gerekir. Reklama dair gereken bütün bilgiler ve reklam metni başarılı bir şekilde eklendikten sonra Google AdWords ile kazanmaya başlamak da mümkün olur. Tüm bu işlemleri profesyonel bir Google Reklam Hizmeti ile almak istiyorsanız Güncel Soft sizler için en iyi dönüşümü sağlayacak reklamlarınızı oluşturacaktır!

- Bize Ulaşın

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

- Bize Mesaj Atın

Başarılı! Mesajınız Bize Ulaştı.
Hata! Mesaj Gönderilirken Bir Sorun Çıktı.