Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Güncel Soft, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen firmamız, Web Yazılım ve tasarım konusunda uzman personelleri ile farkını ortaya koymaktadır.

Firma misyonumuz kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek insana, çevreye ve iş kalitesine verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya markası olmaktır.

  • Web Tasarım ve Yazılımı
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • SEO Çalışmaları
  • Google Reklamcılığı
  • Domain ve Hosting
  • SSL Sertifikası

Vizyonumuz, müşteri odaklı olmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, faaliyet alanında liderliğini korumak ve satış sonrası hizmette çözüm odaklı olmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak daha hızlı ve kaliteli hizmet ile karşılamak temel prensibimizdir. Profesyonel ve dürüst ekip çalışmasına inanırız. .

0
0
0
0

Güncel Soft disiplinli, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için ekip olarak maksimum önemi ve çalışmayı sergiler

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız 2002 yılında Web tasarım hizmetlerinide bünyesine katarak geniş kapsamlı bir reklam ajansı haline gelmiştir. Müşterilerine Kurumsal web sitesi, Online satış sitesi, Film sitesi, Haber portalları, Oyun sitesi, Kişisel tanıtım sitesi, Seo çalışması, Google reklamları, Sosyal Medya Yönetimi, SSL Sertifikaları gibi konularda hizmet vermeye devam etmektedir.

Bizler yaptığımız işin önemini kavramış, 20+ senelik bilgi birikimimiz ile farklı sektörlerde kurumsal 200 den fazla müşteri ile sürekli çalışmaktayız. Bugüne kadar 400 den fazla müşteriye web tasarım ve ajans hizmetlerinde yenilikçi çözümler sunduk. Güncel Soft İnteraktif Reklam Ajansı Zeki, Üretken, Genç ve Yenilikçi bir kadroya sahiptir.

- Bize Ulaşın

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

- Bize Mesaj Atın

Başarılı! Mesajınız Bize Ulaştı.
Hata! Mesaj Gönderilirken Bir Sorun Çıktı.